Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Informace o situaci v našem klubu dárců krve 2021

... Všechny schůzky včetně výročního jednání tedy zatím odkládáme až dojde ke změně a setkávání se stane běžné a bezpečné. Určitě nechceme být šiřiteli nemoci když právě naše poslání je pomoci dárcům krve a tím všem potřebným...Informace o situaci v našem klubu dárců krve.


Vláda požádá Poslaneckou sněmovnu o prodloužení nouzového stavu o dalších 30 dnů, tedy do 21. února. V sousedních zemích opatření proti Covid udržují nebo zpřísňuji. Je zatím těžko určit dobu kdy bude vhodné obnovit naši pravidelnou společenskou činnost.


Všechny schůzky včetně výročního jednání tedy zatím odkládáme až dojde ke změně a setkávání se stane běžné a bezpečné. Určitě nechceme být šiřiteli nemoci když právě naše poslání je pomoci dárcům krve a tím všem potřebným.


Zvažte jakou činnost bychom mohli vykazovat třeba na webu nebo na Facebooku abychom si udrželi sociální kontakt a také třeba naplnili náš cíl podpory darování krve. Darování krve je nadále nutné a při dodržení běžných zásad a zejména podle potřeby transfuzní stanice jsou dárci potřební pro chod nemocnic i dalších zdravotních zařízení.


Za klub jsem předal na OS ČČK požadované tabulky s přehledem o činnosti KDK ČB za rok 2020. Seznam a kontakty na vedení klubu. Seznamy a vybrané prostředky na činnost KDK i ČČK jehož jsme všichni řádnými členy.

Pro některé škarohlídy, kteří činnost neziskových organizací zvrhují připomenu, že si svoji aktivitu plně hradíme a navíc přispíváme svoji prací i finančně k chodu Českého červeného kříže. Každý rok jde část prostředků do fondu humanity a nebo i přímo například středisku Bazalka v ČB.


V novém roce členům ale vlastně i všem lidem přeji abychom našli cestu z toho COVIDOVÉHO kruhu a mohli se věnovat sobě, druhým, zábavě i povinnostem.


Pěkný rok 2021. Za KDK ČB Ing. Mareček Jiří

Galerie

Image #9
Image #10

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Hodnocení je k dispozici pouze členům.

Prosím Přihlásit se nebo Registrovat volit.
Skvělý! (0)0 %
Velmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Průměrný (0)0 %
Špatný (0)0 %