Vítejte

Klub dárců krve. Klub dárců krve (KDK) byl zřízen v roce 1991. V současné době máme cca 45 členů. Pravidelně se scházíme každé první pracovní úterý v měsíci v prostorech OS ČČK od 16 - 17 hod. Cílem klubu je sdružovat zájemce o čestné dárcovství krve, příznivce a zájemce o propagaci bezplatného dárcovství. Společným zájmem je osobním příkladem, pomocí OS ČČK a vlastní činností na veřejnosti šířit myšlenku bezplatného dárcovství. Členové klubu využívají svého sdružení k rozšíření možností společné rekreace, pořádání společných sportovních a společenských událostí. Společně se dělíme o radosti i starosti svých členů, vzájemně si pomáháme.

Aktuálně v roce 2020

Registrace do systému je možná jen pomocí Vašeho osobního dopisu na emailovou adresu kdkcb@volny.cz . Všechny automatické registrace jsou nyní uzavřeny.


Pravidelné členské setkání každé první pracovní úterý v měsíci. Místo – školící středisko ČČK na Husově třídě 20 v Č. Budějovicích od 16 – 18 hodin. Vhodné pro osobní kontakt zájemců o naší činnost.


UPOZORNĚNÍ NA TERMÍNY  2020
  • V souvislosti s vyhlášením vlády ČR a opatřením proti koronaviru COVID19 rušíme setkání členů klubu v 7. dubna 2020.
  • smile  5.5.2020 členské jednání od 16 h
  • laughing  2.6.2020 členské jednání od 16 h
  • frown  PRÁZDNINY - neschůzujeme
  • wink  1.9.2020 členské jednání od 16 h


Poslední rozloučení Zdeněk Kukla 27.1.2020 12:00

Členům klubu dárců v ČB

+ 19.1.2020
Zdenku Ty, který jsi celý život zasvětil práci pro druhé jsi nás opustil.
Rozloučíme se s Tebou v krematoriu v Českých Budějovicích, na sv. Otýlii v podělí 27.1.2020 ve 12:00.
Vzpomínáme.


Zábava nejen pro dárce krve / 2020

PF 2020

Dárcům krve

PhDr. Kounek Miloslav

Členům klubu dárců v ČB

PhDr. Kounek Miloslav
Doktore, bude nám chybět tvůj sametový hlas, kterým jsi provázel mnohé slavnostní chvíle.
Odešel nám přítel a kamarád co dokázal rozdávat kolem sebe klid a pohodu.
Vzpomínáme.


Proběhlo zpopelnění na přání zemřelého a rodina uspořádá poslední rozloučení na českobudějovické rozsypové loučce. Termín bude upřesněn podle možností pohřební služby (v roce 2020).

Hlincohorský triatlon 20.7.2019

Pro veřejnostStart závodu je ve 13:00 na břehu rybníka Mrhal na straně obce Hlincová Hora. Jistě vás napadá otázka co tam dělá Klub dárců krve?
zde...


Pomoc dobrovolníků je potřebná na trase cyklistického závodu. Pořadatel není schopen splnit požadavky policie pro silniční závod. Bohužel. V ostatních regionech to kupodivu jde, na jihu nikoliv. Tak jsme opět přišli na řadu my.

Na tzv. stojky jsme se vydali před 13 hodinou, teplota vzduchu 30° C se sluncem nad hlavou. Posilou nám byl skvělý oběd v restauraci Na Hlincovce. Bylo vidět, že nový nájemce se chce prezentovat a můžeme potvrdit, že má čím.
zde...


Závodnici nasadili skvělé tempo a vůbec jsme jim nezáviděli cyklovýstup od hospůdky Na Americe až na vrchol Hlincové Hory. Vše prošlo bez potíží, řidiči byli pozorní a značky se sníženou rychlostí dodržovali. Bez remcání snášeli i potřebu zastavit a dát závodníkům přednost. Děkujme tímto všem projíždějícím.

100 let ČČK

HistorieUž 100 let nečekáme,až pomůže někdo jiný.
Kdo je Někdo jiný?

Když před námi stojí nepříjemný úkol nebo zodpovědná činnost, často se spoléháme, že to za nás udělá Někdo jiný. Každý z nás ho zná, ale nikdo ho nikdy neviděl. Svěřili byste někomu takovému životně důležitý úkol?


13. ročník koncertů pro dárce krve

Dárcům krve
Vygenerované za: 0.04 sekund