Chorvatsko - Baška Voda - 8.9.2012- 15.9.2012

Členům klubu dárců v ČBCHORVATSKO
BAŠKA VODA – MAKARSKÁ RIVIERA

Křišťálově čisté a teplé moře, dobré chráněné okolí i výborná zeměpisná poloha v srdci Dalmácie na chorvatském pobřeží Jaderského moře, to vše činí z Bašky Vody ideální turistickou destinaci. Najdete zde desítky kaváren, restaurací a obchodů. Monumentální pohoři Biokovo, hojnost vegetace a borových lesů utváří z Bašky Vody Vaši spokojenou letní dovolenou. Díky borovému porostu, sahajícímu až k plážím najdete v Bašce Voděbez problémů úkryt ve stínu, dlouhé oblázkové, místy i písčité pláže se táhnou mnoho kilometrů.
8.9.2012- 15.9.2012

Ubytování na hotelu APARTHOTEL VILA PALLOMA ****
Zcela nově vybudovaný hotel (kolaudace v květenu 2012) ležící v srdci Bašky Vody na jednom z nejhezčích míst a přitom s výborným přístupem k moři. Aparthotel je vybaven klimatizovanou restaurací s venkovní posezením, barem a především bazénem s lehátky a slunečníky (zdarma). Dále je na hotelu k dispozici místnost na zavazadla pro odjíždějící klienty (včetně toalet) a bezplatné parkoviště v areálu hotelu.

Díky ideální poloze a kvalitním vybavením uspokojí hotel Palloma - Baška Voda i náročnější klientelu přitom za jednu znejnižších cen na trhu. Vhodný pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi i starší klientelu.

- dvoulůžkové studia s možností dalšího lůžka na rozkládacím gauči
- čtyřlůžkové apartmány se dvěma ložnicemi s možností jednoho lůžkana rozkl. gauči
Všechna studia i apartmány na hotelu mají vlastní sociální zařízení včetně fénu, balkon (s přímým nebo bočním výhledem na moře), SAT, LCD TV, klimatizaci zdarma, minibar, možnost internetového připojení na každé ubytovací jednotce a sejf na pokoji.

Všechny také jsou vybaveny minikuchyní se sklokeramickou varnou deskou, lednicí, základním nádobím na stolování a vaření.
Stravování na hotelu Palloma, Baška Voda:
Polopenze je již započítána v ceně a je podávána v klimatizované restauraci přímo ve vile Palloma.
Snídaně formou švédských stolů, večeře je na výběr ze 2 menu (polévka, hlavní jídlo, dezert nebo salát).

Předběžná cena :
Osoba: 8 600,-Kč
Dítě do dvou let zdarma
Dítě od 2 let do 12 let: 6900,-Kč
Osoba od 12 let na rozkládacím gauči sleva 1000,-Kč


VÁŽENÍ ZÁJEMCI. V SOUČASNÉ CHVÍLI JSOU VŠECHNA MÍSTA OBJEDNÁNA. JE MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT JIŽ POUZE JAKO NÁHRADNÍK ČI NÁHRADNICE.

p.Sovová
telefon: 725 550 475
e-mail : sovova@cckcb.cz

Cena zahrnuje: 7 x ubytování na hotelu včetně polopenze, využívání hotelového venkovního bazénu, parkování v objektu hotelu, využívání klimatizace na apartmánech a studiích, zapůjčení slunečníků a lehátek u bazénu(zdarma),připojení k internetu na každé ubytovací jednotce, vlastní sejf, každodenní + závěrečný úklid, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku, autokarovou dopravu.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění
Vygenerované za: 0.04 sekund