VLTAVA NA RAFTECH

Členům klubu dárců v ČB
Pozvání na vodu 2.8. sobota na sjezd Vltavy v úseku Č.Krumlov, Rechle , kemp Spolí – Zlatá Koruna jez.

Vážení členové klubu dárců krve. Pořádáme tradiční vodní cestu po Vltavě. Je jen na vás v jakém rozsahu si vyberete a poté rezervujete potřebné služby.

Jmenovitý zájem o sjezd potřebujeme dát dohromady do 7.7. (záloha 100,- Kč)
Zvolte druh lodního prostředku raft nebo loď (v párech). Jeden den stojí: raft 600,- (doporučujeme 5-6 osob na palubu) + přeprava (233,-), Bez stravy.
Cena za sjezd vychází do 150,- Kč za osobu.

Neorganizujeme dopravu osob na místa nástupu (ČK, Rechle, Spolí ) ani z výstupu (Zlatá Koruna, Rájov) . Ověřte si možnosti hromadné dopravy, viz. návrhy v podrobnostech pozvánky, nebo se domluvte na přepravě osobními auty mezi sebou. Z autobusové zastávky Rechle je nutno jít pěšky cca 1 km k místu nalodění.


Čas k vyplutí je v 11 hodin.
Doporučený dojezd na Zlatou Korunu v 17 hodin.Možnosti přepravy „Vodáckým autobusem“
Od června 2015 připravujeme spuštění on-line prodeje jízdenek na Jihočeský vodácký autobus. Tato služba bude spuštěna od 15. 6. 2015 a umožní pohodlný nákup jízdenky na autobusy, které jezdí podél řeky Vltavy a spojují vybrané kempy, nástupní místa a půjčovny lodí.
více zde ...Pilotní projekt nabídne zákazníkům v hlavní sezóně v červenci a srpnu nejrychlejší přímé spojení podél řeky Vltavy s turisticky oblíbeným Českým Krumlovem, Brannou, Zlatou Korunou a Rožmberkem nad Vltavou.
podrobnosti zde ...
Vygenerované za: 0.05 sekund