Nabídka pro členy klubu KDK ČB

Členům klubu dárců v ČBNabídka pro členy klubu KDK ČB na druhé pololetí roku 2015 – sleva 50 %
zájemci pište mi počty objednávek na adresu jirkamarecek@volny.cz do 17.7.2015
50 LET RANGERS - PLAVCI
Koncert k výročí legendární folk – country skupiny. Decentní multimediální vzpomínkový pořad, ve kterém zazní nejen největší hity této formace, ale prostřednictvím video projekce a dobových fotografii je možné sledovat, jak šel čas včetně zavzpomínání na Tondu Hájka a Milana Dufka. Pro pamětníky zazní i nezapomenutelný „Balíček karet“ v podání Mirka Černého, známého konferenciéra a odborníka country. Současná sestava v čele s Mirkem Řihoškem představí slavné, téměř zlidovělé melodie, v téměř původních aranžích i zvuku.
neděle 4. října 2015
DK Metropol České Budějovice - divadelní sál, 19.30 hodin
Cena vstupenek : 275,-Kč


INFLAGRANTI A JOSEF VOJTEK
Moderní dívčí elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI s frontmanem teplické kapely KABÁT, JOSEFEM VOJTKEM v unikátní hudební i světelné show s doprovodnou skupinou poprvé v jihočeské metropoli.
Dívčí elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI vzniklo roku 2004. Dívky začaly experimentovat s jazzem i swingem, později našly svůj vlastní „inflagranti music styl“ a nyní dohromady tvoří velmi atraktivní uskupení. Hraje slavné melodie z klasiky, rocku i popu v instrumentálních úpravách pro smyčcové nástroje. V jejich repertoáru jsou moderní aranže slavných klasických skladeb J.S.Bacha nebo A.Vivaldiho i hity od kapel Metallica, Europe nebo Queen.
Použití klasických smyčcových nástrojů v elektrické podobě a kombinace klasické a moderní hudby tak tvoří originální crossoverové hudební počiny a unikátní show. Jejich koncerty znají i v zahraničí. Vystupovaly např. v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Holandsku, Polsku, Řecku či Itálii.
V programu tria Inflagranti spoluúčinkuje jako host frontman rockové skupiny Kabát, Josef Vojtek, jenž se představí především díky svým muzikálovým melodiím.
středa 21. října 2015
DK Metropol České Budějovice - divadelní sál, 19.30 hodin
Cena vstupenek : 430,-Kč


JAKUB SMOLÍK
Tradiční zábavně koncertní vystoupení oblíbeného umělce se svou skupinou, tentokráte doplněné smyčcovým kvartetem. Koncert nabízí vedle hitů tohoto interpreta, jako jsou Jen blázen žárlí, Prý chlapi nebrečí či Nejsi má i některé starší jeho písničky, které pravidelný návštěvník třeba v posledních letech trochu postrádal.
středa 11. listopadu 2015
DK Metropol České Budějovice - divadelní sál, 19.30 hodin
Cena vstupenek : 340,-KčVÁCLAV NECKÁŘ
Vánoční koncert legendy naší pop scény v novém, netradičně akusticky laděném programu, za účasti dětského sboru Pueri Gaudentes, jenž se také představil ve spojitosti s natočením posledního Neckářova alba „Mezi svými“. Právě písně ze stejnojmenného alba jsou součástí tohoto komorního koncertu, který spolu s bratrem Janem připravili a dalších (někdy nově objevených) písní a balad ze zpěvákova bohatého repertoáru. Například: Suzanne, Lady Jane, Nautilus, Dítě snů, Podej mi ruku a projdem Václavák. Komorní koncert s nově vytvořenou doprovodnou skupinou bude tak jedinečnou příležitostí potkat se s písničkami Václava Neckáře v důvěrné, osobité atmosféře, tváří v tvář a „mezi svými“.
středa 2. prosince 2015
DK Metropol České Budějovice - divadelní sál, 19.30 hodin
Cena vstupenek : 450,-Kč
Vygenerované za: 0.03 sekund