Pozvánka na výroční jednání členů klubu

Členům klubu dárců v ČBPozvánka na výroční jednání klubu dárců krve (KDK) za rok 2015.
Vážení přátelé , členky i členové klubu dárců krve.

Dovolte mi jménem výboru KDK a OS ČČK pozvat všechny členy klubu na slavnostní, ale i pracovní, výroční zasedání.
Místo je tentokráte jinde. Restaurace Na Borku, salonek nám umožní jednání a podání společné večeře. Je to na Pražské ul. 220, před výjezdem z Českých Budějovic na Prahu. Zastávka MHD č. 2 Borek nebo Borek točna je vzdálena zhruba stejně daleko. U restaurace je i prostorné parkoviště.


Výroční jednání se bude konat
26.února 2016 (pátek) již od 16:00
.

Před zahájením bude vybírán členský příspěvek na rok 2016, který je stanoven v souladu s členskými příspěvky členů Českého červeného kříže na hodnotu 200,- Kč (pro osoby nad 65 let 100,- Kč/rok) + cena za večeři a další velkou zábavu je kalkulována na 100,- Kč.
Po skončení jednání bude podána večeře (řízky vepřové - kuřecí na objednávku a br.salát, káva a zákusek,). Ostatní konzumaci si hradí každý sám. Pro všechny účastníky výročního jednání je připraven hodnotný dárek od sponzorů klubu, který zabezpečil Vladimír Diviš.

Po ukončení večeře od 19:00 jste pozváni na „Zábavu nejen pro dárce krve“ která bude připravena ve velkém sále. Hudba k poslechu i tanci od 19 hod. bude v provedení kapely MAŠINKA (malá šipounská kapela). Klub nezajišťuje dopravu ani ubytování. Přesto plánujeme na odvoz do centra města autobus, který vyjede 20 minut po ukončení hudební produkce.


Rodinní příslušníci nebo i jiní Vaši hosté jsou vítáni. Je potřeba pouze uhradit 100,- Kč a vztahuje se na ně celý rozsah našeho jednání, občerstvení i zábavy.
Předmětem jednání bude seznámení se zprávou o činnosti a o hospodaření. Schválení plánu na rok 2016. Předání dárku kulatým jubilantům za rok 2015, slavnostní přijetí nových členů klubu za rok 2015. V průběhu večera proběhne prezentace obrázků a videoklipů z plesu a dalších akcí z předešlých let a budou předány informace o jednání celorepublikového shromáždění zástupců KDK v Purkarci.

Srdečně Vás(Tě) zveme na chvilku posezení v kruhu přátel i následnou zábavu. Také vás prosíme o pomoc při propagaci „Zábavy nejen pro dárce krve“ která v letošním roce zastoupí ples Dárců krve, jehož pořádání bylo v dřívějším rozsahu již neekonomické.

S pozdravem „Daruj krev , daruješ život.“

Za výbor klubu
Ing. Mareček Jiří
Informace a oznámení na telefonu 387 783 155, 736 173 325, 387 318 520
Vygenerované za: 0.05 sekund