Výlet do Národního technického muzea v Praze

Členům klubu dárců v ČB

Vážené klubačky (a klubáci),
po loňském veleúspěšném výletě do plzeňské Techmánie bychom rádi navázali na tuto tradici a letošní výlet za poznáním směřovali do stověžaté Prahy a to do Národního technického muzea.

Společná návštěva muzea je naplánována na sobotu 9. dubna 2015. Sraz všech účastníků bude v hale vlakového nádraží v Českých Budějovicích tak, abychom stihli odjezd vlaku v 8:03 hodin (tzn. nejpozději v 7:50 hodin).

Skupinová sleva na vstupné v muzeu není možná (počítejte se základní cenou 190,- Kč a sníženou 90,- Kč - pro děti od 6 let a seniory nad 65 let). Na vlak je možno zajistit skupinovou jízdenku předem - ta nám i umožní zarezervovat místa k sezení pohromadě. Proto poprosím o závaznou rezervaci a uhrazení zálohy ve výši 250,- Kč za osobu nejpozději na dubnové schůzi KDK v úterý 5. dubna 2016. Jízdenka musí být uhrazena nejpozději 2 dny před odjezdem.

Po příjezdu do Prahy v 10:26 hodin se společně vypravíme tramvají č. 26 na Letenské náměstí (bude potřeba zakoupit si 2 jízdenky za 24,- Kč) a odtud pěšky do muzea. Na prohlídku budete mít cca 5 hodin času. Vlak zpět do Českých Budějovic odjíždí v 17:34 hodin (a musíme opět cestovat všichni společně).

Pro bližší informace se můžete podívat na stránky muzea
V případě zájmu by bylo možné i zarezervovat prohlídku rudného dolu s průvodcem :-)
Na všechny výletníky se těší za realizační tým
Majka Jandová

Národní technické muzeum zde...Vygenerované za: 0.04 sekund