Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Od 1.11.2023 je možné rezervovat místa na sále.
Těšíme se na všechny zájemce, stálé i nové hosty . Akce je zcela otevřená a ani darování krve není podmínkou.4.5. 2021 od 16 hodin

V měsíci květnu , 4.5. od 16 hodin je svoláno zasedání ve školicím středisku Červeného kříže, tradičně na Husovce. V úvodu proběhne povinné roční školení první pomoci a zejména opakování prevence virových a jinak přenosných nemocí.

Vážení klubaři. V měsíci květnu , 4.5. od 16 hodin je svoláno zasedání ve školicím středisku Červeného kříže, tradičně na Husovce. V úvodu proběhne povinné roční školení první pomoci a zejména opakování prevence virových a jinak přenosných nemocí.

Pro vaší účast je nutno mít potvrzení o prodělaném testu ne starším jeden týden, to vyhovuje zaměstnaným. Pak bychom akceptovali ty co již mají absolvované očkování jedno nebo i dvě. Další možností je dojít si na test zdarma. U obchodního domu Globus je stánek s obsluhou od Červeného kříže a testuje se tam denně, podrobnosti dole. Další opatření pak na místě.


Seznámení s volebním výsledkem a anketou.
Hlasovalo 25 členů, nadpoloviční většina z celkem 42 členů a do výboru jste nominovali

Mareček Jiří 1959 84%


Hošnová Zdena 1972 80%


Křížová Marta 1985 72%


Hlaváč Radoslav 1972 64%


Jandová Marie 1969 64%


Tesařová Václava 1971 64%


Když vyřadíme nominaci Radka Hlaváče, protože dva z jedné rodiny by mohl být střed zájmů tak zbývá požadovaných pět členů kteří se o funkce podělí až se sejdeme.
Za dlouholetou, poctivou a odpovědnou práci ve výboru bych poděkoval jistě i Vaším jménem Jitce Jakubcové, Janě Vlčkové a Elišce Habrdové.
Je možné se ještě o výsledcích pobavit právě na osobním setkání, a tam teprve definitivně potvrdíme tento předložený návrh.
Dále v obrázku vidíte výsledky ankety, myslím že odpovídá procentu zastoupení zájemců o dané činnosti, a tedy i směrování klubu v dalším období. Těším se na osobní setkání prakticky po ročním půstu.
Za klub dárců krve
Jiří Mareček
ČČK České Budějovice začal u obchodního domu Globus v Českých Budějovicích na parkovišti testovat antigenními testy na Covid -19 v čase od 8-12 a 13-18. Testování je zdarma pro všechny jednou za tři dny, vyjma lidí již očkovaných druhou dávkou vakcíny a také těch, kteří za posledních 90 dnů prodělali onemocnění Covid -19. Sebou občanský průkaz a průkazku zdravotní pojišťovny.

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Hodnocení je k dispozici pouze členům.

Prosím Přihlásit se nebo Registrovat volit.
Skvělý! (0)0 %
Velmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Průměrný (0)0 %
Špatný (0)0 %
Vážené dárkyně a dárci,v krevním barometru naleznete informace o aktuální potřebě jednotlivých krevních skupin.

Krevní barometr


vstup zde

Aktuální potřeba krve na TS v ČB
K odběrům krve bez ohledu na krevní barometr můžete přijít bez pozvání Transfuzního oddělení jako prvodárci, novodárci (dárci kteří dávali v minulosti v jiném transfuzním oddělení) a pokud máte krevní skupinu Rh D negativní.