Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Od 1.11.2023 je možné rezervovat místa na sále.
Těšíme se na všechny zájemce, stálé i nové hosty . Akce je zcela otevřená a ani darování krve není podmínkou.Společenský večer - "ples nejen pro dárce krve" 2024

Společenský večer - "ples nejen pro dárce krve" 2024

Naši akci již navštívili a za jejich podporu děkujeme:

1. 2017 Martin Čejka KD Beseda
2. 2018 Mašinka KD Beseda

3. 2019 Josef Laufer KD Beseda

4. 2020 Janda Dalibor KD Vltava

5. 2022 Petra Janů KD Včelná

6. 2023 Janek Ledecký KD Vltava

7. 2024 Petra Černocká KD Vltava


Vážení dárci krve a všichni co jste se podíleli na přípravě již sedmi ročníků zábavy nejen pro dárce krve. Věřte, že zábava je z 90 % hrazena s Vaší pomocí. Jsme rádi že akce dokáže podpořit darování krve pro naše zdravotnictví a zejména pro transfuzní stanic v Českých Budějovicích. Máme zásluhu na získávání prvodárců. Ale hlavní je skvělá nálada, když se můžete setkat jinak než ve sterilním prostředí. I rodiny a vaši přátelé vás vidí i jako někoho koho společnost potřebuje. Za tento příklad pak děkujeme. Klub dárců krve pak zdarma věnuje práci při přípravě večera, empaticky oslovuje významné hosty večera a všem pak připomene, aby se k darování krve ve svém životě také vyjádřili.

Tento ročník nebude jiný. Večer určený k tanci, hudbě v kulturním prostředí KD Vltava vás určitě zaujme a nebojte se vzít své známé.

Nelze zapomenout na všechny naše sponzory soutěžních dárků a také velkých darů hlavního slosování prodaných vstupenek. Zajímavé ceny jsou v hodnotách 5 až 10 tisíc korun (vícedenní pobyt ve wellness hotelu BOBÍK, let letadlem HOSÍN, společenské obleky BANDI aj…)

Od 1.11.2023 je možné rezervovat místa na sále. Rezervace platná jen 10 dní, po neuhrazení bude zrušena.

Těšíme se na všechny zájemce, stálé i nové hosty . Akce je zcela otevřená a ani darování krve není podmínkou.

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Hodnocení je k dispozici pouze členům.

Prosím Přihlásit se nebo Registrovat volit.
Skvělý! (0)0 %
Velmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Průměrný (0)0 %
Špatný (0)0 %
Vážené dárkyně a dárci,v krevním barometru naleznete informace o aktuální potřebě jednotlivých krevních skupin.

Krevní barometr


vstup zde

Aktuální potřeba krve na TS v ČB
K odběrům krve bez ohledu na krevní barometr můžete přijít bez pozvání Transfuzního oddělení jako prvodárci, novodárci (dárci kteří dávali v minulosti v jiném transfuzním oddělení) a pokud máte krevní skupinu Rh D negativní.