Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.

Výlet na Orlík

Výlet na Orlík
Společně v Krasetíně jsme si odsouhlasili jednodenní výlet „Plavba Orlík “, která se bude konat 4.6.2022.( viz příloha) Vyjíždět se bude, jako obvykle (kolečko) z Č. Krumlova v 8.00hod ( u benzinky pod aut. nádražím)–pak nást. místa ( dle přihlášení)-Třísov-Holubov….aj…a z Č.B. ( od Peugeotu )-odjezd v 9.00hod.

cena 870 Kč


Program:

1. autobus ( kolečko, bude v pokynech odjezdu+ zasedák)- odjezd směr Orlík
2. plavba – nástup na loď v 10,30hod, plavba po přehradě ( viz leták-příloha)- cca 3hod, na lodi bude možnost si zakoupit lehké občerstvení ( káva, pivo, nápoje, sendvič)…
3. prohlídka zámku ( kdo bude mít zájem)- zajištěno…poprosila bych o zpětnou odpověď, kdo by měl o prohlídku zámku zájem…, pak by nám dali společnou prohlídku ( cca 50-60min) samostatně jen pro naši skupinu ve 14,30hod, cena vstupenky dospělí-350Kč, nad 65.let a děti od 6let (do 15let)-300Kč, ZTP-50Kč, ZTP/P a děti do 6.let-zdarma. Pokud bude mít zájem o prohlídku zámku jen někdo, tak prohlídka vždy začíná v každou celou hodinu, ale vstupenku si každý zajistí sám…
4. oběd buď v zámecké restauraci ( domluvíme až v květnu) nebo cca 500m od přístaviště – restaurace U Cvrků-( bude zajištěna pro nás-už máme rezervaci od cca 13.00hod )…s pokyny vám pošlu nabídku jídel.., oběd není povinný, dle vlastního zájmu si můžete udělat např. procházku po okolí, aj….
5. odjezd zpět domů – cca mezi 17.00-18.00hod ( rozvozy v opačném pořadí…)

Kdo má o plavbu zájem, prosím o zaslání částky 870Kč na č. ú. 157816163/0800, var. symbol -220604 nebo v hotovosti u nás v Krasetíně do 4.5.22, děkuji.

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Hodnocení je k dispozici pouze členům.

Prosím Přihlásit se nebo Registrovat volit.
Skvělý! (0)0 %
Velmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Průměrný (0)0 %
Špatný (0)0 %
Vážené dárkyně a dárci,v krevním barometru naleznete informace o aktuální potřebě jednotlivých krevních skupin.

Krevní barometr


vstup zde

Aktuální potřeba krve na TS v ČB
K odběrům krve bez ohledu na krevní barometr můžete přijít bez pozvání Transfuzního oddělení jako prvodárci, novodárci (dárci kteří dávali v minulosti v jiném transfuzním oddělení) a pokud máte krevní skupinu Rh D negativní.