Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Od 1.11.2023 je možné rezervovat místa na sále.
Těšíme se na všechny zájemce, stálé i nové hosty . Akce je zcela otevřená a ani darování krve není podmínkou.Expedice Plavba po Dunaji II. 2023

Expedice Plavba po Dunaji II. 2023
Celodenní výlet za krásami druhé největší řeky Evropy . Plavba po Dunaji v úseku Linec – Melk, navazuje na úsek Pasov – Linec. Otevřená akce i pro nečleny klubu.

Celodenní výlet za krásami druhé největší řeky Evropy . Plavba po Dunaji v úseku Linec – Melk, navazuje na úsek Pasov – Linec.

Program : Odjezd v ranních hodinách ( standardní nást. místa – Č.B. , Křemže a okolí, Č.Kr. ). Přejezd do Lince, nalodění. Vyplutí 9.00hod, zastávka ve 12.00 hod Grein, 14.40 hod - Melk. Prohlídka města a kláštera, ochutnávka místních dobrot (např. víno a burčák ). V cca 19.00 hod. odjezd do ČR ( autobus přejede z Lince do Melku ), rozvoz dle nástupu. Komfortně vybavená výletní loď s krytými i otevřenými terasami, restaurací, prodejnou suvenýrů.
Cena : 980Kč /os (kolečko)-Č.K…Křemže aj…, 930Kč/os z (Č.B.) - doprava , pojištění - léčebné výlohy osob do zahraničí

Termín : 2.9. 2023 – sobota

Plavba na trase : Linz – Grein – údolí Wachau - Melk, délka plavby 5 hodin 40 minut Cena plavby : Dosp- 40 Eur, dítě 6 – 13 let – 50%, dítě do 5 let zdarma
Kdo bude mít zájem, tak se mi, prosím vás, ozvěte nebo rovnou pošlete částku 980Kč/os ( kolečko se zastávkami- Holubov-Křemže..), jako vždy) nebo 930Kč/os s nástupem v Č.B. Č. ú. 304970567/0300, var. symbol opět (RRMMDD), do konce května 2023.., abych věděla, jaký je zájem. Kdo bude chtít uhradit částku v hotovosti- není problém, zavolejte, nebo předejte p. řediteli nebo Hance Vacovské na OS ČČK ( vyzvednu si).. !... V ceně jízdy BUS i plavby je zahrnuto cest pojištění os do zahraničí ( neomezené zdrav.výlohy) … Za plavbu (vstupenku-lodní lístek) bych vybírala až v autobuse. Mohou s námi plavbu absolvovat i děti…( budu potřebovat datum naroz- k pojistce).. Kdo by měl zájem pouze o prohlídku městečka Linec a Melk, tak můžete s námi rovněž výlet absolvovat…BUS bude z Lince přejíždět do Melku.. Ostatní po ukončení plavby budou mít dostatek času na prohlídku města…, odjezd domů bude až v 19.00hod ( rozvozy v opačném pořadí).. Před plavbou pojedu do Lince a pokusím se vyjednat hromadnou slevu za lodní lístek.., částku bych vám pak napsala v pokynech k odjezdu.. Na lodi je možnost si objednat oběd, občerstvení, kávu, pivo , víno , poháry , aj… Pokud máte ještě nějaké dotazy, tak se ozvěte! Děkuji. Přeji hezké jaro! Zdena _________________________ Zdenka Svejkovská +420 603230139 zdenasvejkovska@seznam.cz

0 komentářů

Zanechat komentář

Přihlaste se, abyste mohli zveřejnit komentář.
  • Žádné komentáře nebyly zveřejněny.

Hodnocení je k dispozici pouze členům.

Prosím Přihlásit se nebo Registrovat volit.
Skvělý! (0)0 %
Velmi dobrý (0)0 %
Dobrý (0)0 %
Průměrný (0)0 %
Špatný (0)0 %
Vážené dárkyně a dárci,v krevním barometru naleznete informace o aktuální potřebě jednotlivých krevních skupin.

Krevní barometr


vstup zde

Aktuální potřeba krve na TS v ČB
K odběrům krve bez ohledu na krevní barometr můžete přijít bez pozvání Transfuzního oddělení jako prvodárci, novodárci (dárci kteří dávali v minulosti v jiném transfuzním oddělení) a pokud máte krevní skupinu Rh D negativní.